لوگو
عکس دوم
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
موجود نیست

عنوان کتاب : تست حسابان و ریاضی جامع جلد اول

  • نویسنده : علی شهرابی - میثم حمزه لویی - مهرداد کیوان
  • مترجم : -
  • ناشر : خیلی سبز
  • موضوع : کمک درسی
قیمت :
1,200,000 ریال
تخفیف :
0 %
قابل پرداخت :
1,200,000 ریال

کتاب حسابان و ریاضی جامع تست خیلی سبز از جمله کتاب‌های آموزشی کنکور سراسری رشته ریاضی فیزیک است. این کتاب از جمله کتابهای پرطرفدار کنکوری بوده و دارای درسنامه‌های خلاصه با توضیحات بسیار آموزنده و کاربردی از تست‌های مهم و پرتکرار سال‌های گذشته است. این کتاب، دارای چندین فصل کلی بوده که عنوان‌های کوچک‌تر و جزئی‌تر در آن گنجانده شده است. مباحث کتاب ریاضی دهم، حسابان یازدهم و دوازدهم از موضوعات و محوریت اصلی کتاب حسابان و ریاضی جامع تست خیلی سبز دو جلدی می‌باشند. جلد اول این کتاب، مربوط به درسنامه و جلد دوم آن مربوط به تست‌ها و پاسخنامه تست‌ها می‌باشد. این کتاب از ادبیاتی بسیار روان، ساده و محاوره‌ای استفاده نموده و توانسته است روز به روز بر جمعیت طرفدارانش بیفزاید.

ویژگی‌های ظاهری کتاب
کتاب حسابان و ریاضی جامع تست خیلی سبز توسط علی شهرابی، مهرداد کیوان و میثم حمزه لویی تالیف و توسط انتشارات خیلی سبز در سال ۱۳۹۸ منتشر گردیده است. این کتاب به منظور تقویت سطح علمی دانش آموزان مقطع متوسطه دوم در دروس ریاضی دهم، یازدهم و دوازدهم و موضوعات درس حسابان تالیف گردیده است.

این کتاب دارای صفحه آرایی بسیار منحصر به فرد و زیبایی بوده و حجم بسیار کمی دارد. رنگ بندی جلد کتاب بسیار زیبا و هنرمندانه بوده و منجر به‌ترغیب دانش آموزان به مطالعه مطالب داخل کتاب می‌گردد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این کتاب، داشتن پاسخنامه کلیدی در انتهای هر فصل بوده که می‌تواند برای داوطلبان کاربردی و بسیار کار آمد به شمار بیاید.

کاغذ مورد استفاده در تالیف این کتاب، کیفیت بالایی داشته و تمامی نمودارها، پاسخنامه، جدول کمی تست‌ها و اشکال داخل کتاب با رنگ و لعابی زیبا و بسیار با کیفیت‌ترسیم گردیده‌اند. به شکل کلی می‌توان گفت، کتاب حسابان و ریاضی جامع تست خیلی سبز دارای حجم بسیار کم و مطالب بسیار مفید بوده و یک منبع کمک درسی بسیار خوب و موثر در کنار مطالب درسی دانش آموزان در مدارس به شمار می‌آید. این کتاب و تست‌های داخل آن، کمک بسیار زیادی به یادگیری بهتر مطالب نموده و می‌تواند دغدغه‌های دانش آموزان کنکوری را مرتفع نماید.

اصالت کتاب ناشر معتبر پرداخت آنلاین تخفیف ویژه ارسال به آدرس

هیج نظری ثبت نگردیده است.

با همین موضوع :
کتاب
فارسی پایه میکرو
1,290,000 ریال
1,290,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست فیزیک جامع
1,440,000 ریال
1,440,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست گسسته و آمار و احتمال جامع
1,040,000 ریال
1,040,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
روانشناسی جامع کنکور انسانی میکرو ( کنکور 1400 )
650,000 ریال
650,000 ریال
0 %
مشاهده
از همین نویسنده :
کتاب
تست حسابان و ریاضی جامع جلد دوم
1,050,000 ریال
1,050,000 ریال
0 %
مشاهده
لوگو

لیوبوک وب سایت تخصصی عرضه کتاب

با خرید کتاب های منتخب و پر مخاطب ، می‌توانید در وقت و انرژی خودتان صرفه جویی کنید. خواندن صدها کتاب در طول عمر تا اینکه ببینیم کدام خوب و کدام یک بی فایده است، کاری وقت گیر است. ما این کار را برایتان انجام داده‌ایم.

021-284-268
contact@liobook.com

آدرس دفتر مرکزی : استان تهران منطقه 19 ، شهرستان شميرانات، بخش مركزي، شهر تجريش، محله شهرک محلاتي، كوچه توحيد دوم، خيابان توحيد، پلاک ۳۷ ، بلوک ۳۱ ورودي شرقي، طبقه سوم، واحد 10


کلیه امتیازات و مجوزهای این وب سایت متعلق به شرکت فن پردازان برنا وب هوشمند می باشد.

logo-samandehi

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.