لوگو
عکس دوم
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
موجود

عنوان کتاب : انگلیسی جامع کنکور (میکرو)

  • نویسنده : مجید ولایی - سید میلاد قریشی - امید یعقوبی فرد - حمید خزایی
  • مترجم : -
  • ناشر : گاج
  • موضوع : کمک درسی
قیمت :
1,300,000 ریال
تخفیف :
0 %
قابل پرداخت :
1,300,000 ریال

کتاب زبان انگلیسی کنکور دهم و یازدهم و دوازدهم میکرو گاج جهت آمادگی در کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی برای دانش آموزان تالیف شده است.

کتاب‌های میکرو طبقه بندی گاج از بهترین کتاب‌ها برای دانش آموزان پایه‌های تحصیلی دهم، یازدهم، دوازدهم و کنکور رشته‌های تجربی ریاضی و انسانی است. این کتاب منطبق بر اصول علمی آموزشی چیده شده است.

ساختار دذس‌های در این کتاب به صورت زیر است:

واژگان
گرامر
کلوز تست
درک مطلب
آزمون پایانی
پاسخ‌های تشریحی
در کتاب انگلیسی کنکور میکرو گاج در بخش اول، واژگان در سه بخش به‌ترتیب اهمیت از مهم‌ترین تا کم اهمیت‌ترین، طبقه بندی شده‌اند که به دانش آموز امکان مرور سریع واژگان مهم را می‌دهد. همچنین استفاده از تصاویر رنگی مختلف مرتبط جلوی هر واژه موجب درک و به یادماندن آن واژه در ذهن دانش آموز می‌شود تمام واژگان با مثال‌های دقیق و کاربردی ارائه شده است.

درسنامه در بخش‌های گرامر و مطالب کلوز و درک مطلب، به خوبی به نگارش درآمده است و دانش آموز به راحتی می‌تواند آن را درک کند و از نکات آن استفاده کند در بخش واژگان کلماتی که در کتاب درسی نیامده‌اند ولی با دیگر واژگان در کتاب در ارتباط هستند، آورده شده است. در انتهای بخش واژگان تعداد زیادی از تست برای لغات آمده که‌ترکیبی از تست‌های کنکور اخیر و تست‌های تالیفی است.

درسنامه به شدت جذاب و گیراست و مفاهیم مورداستفاده در آن موجب تقویت سطح علمی دانش آموزان ضعیف از طریق بکارگیری تصاویر مختلف و نکات مهم می‌شود. در درسنامه تستی به عنوان مثال آورده نشده است و این می‌تواند نقطه ضعفی برای درسنامه باشد

بخش گرامر کتاب با متدهای جدید آموزشی مباحث را با زبان ساده و جذاب توضیح داده است و در تست‌های گرامر انواع تیپ‌های مختلف و مباحث مورد نظر کنکوری پوشش داده شده است تست‌ها به‌ترتیب از ساده به دشوار دسته بندی شده است.

بخش کلوز تست و درک مطلب به خوبی دانش آموز را برای پاسخگویی به تست‌ها آماده می‌کندکلوز تست به دلیل تکرار زیاد در کنکور از اهمیت زیادی برخوردار است به همین دلیل در تمامی درس‌ها چندین متن کلوز تست قرار گرفته است.

در کتاب انگلیسی پایه کنکور دهم و یازدهم میکرو گاج تعداد تست‌های هر بخش تا حد خوبی معقول و کافی است. در انتهای هر درس آزمون‌های تستی منطبق بر سوالات کنکور برای مرور درس‌ها و تسلط هر چه بیشتر دانش آموزان قرار داده شده است. تست‌ها براساس پرسش‌های کنکورهای قبلی و آزمون‌های آزمایشی طراحی شده‌اند و ایده‌های نو در طرح این سوالات جایی نداشته است. روندآموزشی تست‌ها موجب شده است تا دانش آموزان با هر سطحی بتوانند از تست‌ها استفاده کنند.

پاسخنامه مناسب و کامل است. چون‌ترجمه تمامی گزینه‌ها در هر تست آورده شده است می‌توان به نوعی گفت که همه گزینه‌ها بررسی شده‌اند.

با توجه به پوشش کامل تمامی موارد، این کتاب به عنوان منبع کامل یادگیری، تمرین و ارزیابی می‌تواند مورد استفاده دانش آموزان قرار بگیرد و تسلط بر مباحث را به دنبال داشته باشد

اصالت کتاب ناشر معتبر پرداخت آنلاین تخفیف ویژه ارسال به آدرس

هیج نظری ثبت نگردیده است.

با همین موضوع :
کتاب
فارسی پایه میکرو
1,290,000 ریال
1,290,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست فیزیک جامع
1,440,000 ریال
1,440,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست گسسته و آمار و احتمال جامع
1,040,000 ریال
1,040,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
روانشناسی جامع کنکور انسانی میکرو ( کنکور 1400 )
650,000 ریال
650,000 ریال
0 %
مشاهده
لوگو

لیوبوک وب سایت تخصصی عرضه کتاب

با خرید کتاب های منتخب و پر مخاطب ، می‌توانید در وقت و انرژی خودتان صرفه جویی کنید. خواندن صدها کتاب در طول عمر تا اینکه ببینیم کدام خوب و کدام یک بی فایده است، کاری وقت گیر است. ما این کار را برایتان انجام داده‌ایم.

021-284-268
contact@liobook.com

آدرس دفتر مرکزی : استان تهران منطقه 19 ، شهرستان شميرانات، بخش مركزي، شهر تجريش، محله شهرک محلاتي، كوچه توحيد دوم، خيابان توحيد، پلاک ۳۷ ، بلوک ۳۱ ورودي شرقي، طبقه سوم، واحد 10


کلیه امتیازات و مجوزهای این وب سایت متعلق به شرکت فن پردازان برنا وب هوشمند می باشد.

logo-samandehi

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.