لوگو
عکس دوم
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
عکس اصلی
موجود نیست

عنوان کتاب : تست عربی جامع رشته انسانی

  • نویسنده : بهروز حیدر بکی- سید محمدعلی جنانی - محمد برغمدی
  • مترجم : -
  • ناشر : خیلی سبز
  • موضوع : کمک درسی
قیمت :
1,260,000 ریال
تخفیف :
0 %
قابل پرداخت :
1,260,000 ریال

کتاب عربی جامع خیلی سبز، از کامل‌ترین و نکته دارترین کتاب‌های کمک درسی است. این کتاب با هدف کمک به دانش آموزان برای یادگیری آسان‌تر درس عربی گردآوری شده است. تاکنون نیز نتایج خوبی پدید آمده و دانش آموزان به کمک این کتاب توانسته‌اند سخت‌ترین قواعد درس عربی را بیاموزند. اصول طراحی این کتاب بیشتر بر مبنای ذکر نکات اصلی و مهم و پایه بوده و بعد از آن نیز به تست‌های بسیار نکته دار پرداخته است. در ادامه بیشتر با چهارچوب کتاب عربی جامع خیلی سبز آشنا شوید.

بررسی کلی کتاب عربی جامع خیلی سبز
رشته انسانی از جمله رشته‌هایی است که در آن درس عربی جزء درس‌های پایه و مهم به حساب می‌آید. به همین دلیل سخت‌ترین قواعد و الفاظ نیز در کتاب عربی انسانی خیلی سبز بیان شده. بنابراین دانش آموزان این رشته بایستی به دنبال یک کتاب کمک درسی باشند تا از طریق آن بتوانند این قواعد و اصول عربی را به ساده‌ترین شیوه بیاموزند. در جدیدترین ویرایش عربی خیلی سبز بیشتر به طرح سوالات چهار گزینه ایی پرداخته‌اند تا دانش آموز بعد از مطالعهٔ یک فصل کامل بتواند اطلاعات خود را دربارهٔ آن فصل به چالش بکشاند. فصل‌های کتاب عربی جامع خیلی سبز نیز دقیقا بر مبنای ساختار درسی پیاده شده. یعنی سرفصل‌ها از عربی پایه شروع و تا عربی سال سوم در کتاب جامع خیلی سبز عربی جمع آوری شده‌اند. مهم‌ترین چهار چوب یک کتاب کمک درسی محتوای آموزشی، سوالات طرح شده، جدول کمی تست‌ها و جمع بندی می‌باشد.

اصالت کتاب ناشر معتبر پرداخت آنلاین تخفیف ویژه ارسال به آدرس

هیج نظری ثبت نگردیده است.

با همین موضوع :
کتاب
فارسی پایه میکرو
1,290,000 ریال
1,290,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست فیزیک جامع
1,440,000 ریال
1,440,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
تست گسسته و آمار و احتمال جامع
1,040,000 ریال
1,040,000 ریال
0 %
مشاهده
کتاب
روانشناسی جامع کنکور انسانی میکرو ( کنکور 1400 )
650,000 ریال
650,000 ریال
0 %
مشاهده
لوگو

لیوبوک وب سایت تخصصی عرضه کتاب

با خرید کتاب های منتخب و پر مخاطب ، می‌توانید در وقت و انرژی خودتان صرفه جویی کنید. خواندن صدها کتاب در طول عمر تا اینکه ببینیم کدام خوب و کدام یک بی فایده است، کاری وقت گیر است. ما این کار را برایتان انجام داده‌ایم.

021-284-268
contact@liobook.com

آدرس دفتر مرکزی : استان تهران منطقه 19 ، شهرستان شميرانات، بخش مركزي، شهر تجريش، محله شهرک محلاتي، كوچه توحيد دوم، خيابان توحيد، پلاک ۳۷ ، بلوک ۳۱ ورودي شرقي، طبقه سوم، واحد 10


کلیه امتیازات و مجوزهای این وب سایت متعلق به شرکت فن پردازان برنا وب هوشمند می باشد.

logo-samandehi

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.